Ogłoszenie

Polerowanie,ceramika

#1 23-10-2014 23:15:07

IKZE
Szeregowy
Ostatnia wizyta: 01-01-1970

Czy opłaca sie kupić gotowy sklep internetowy?

Witam,
Chcę założyć sklep internetowy, ale nie wiem jaką firmę spośród wielu powinnam wybrac. Czy moglibyście polecic mi cos sprawdzonego, pewnego? Jestem osobą począkującą jeśli chodzi o e-handel, wiec cieżko mi cos wybrac. W swojej ofercie będę mięc przeróżne meble. Zależy mi na integracji sklepu z serwisem aukcyjnym oraz z porównywarkami cen, Integracji z hurtowniami nie potrzebuje, poniewaz mam juz swoich dostawców. Na tworzeniu grafiki tez się niestety nie znam, wiec fajnie byłoby gdyby firma w której zakupie oprogramowanie sklepu mogłaby tez zaoferowac mi jakas ładną, przyjazna dla klientów i funkcjonalną szatę graficzną. Na początku towarów w sklepie nie bedzie bardzo duzo, wiec mysle że opcja do 1000 produktów na początek by mi wysarczyła. Zależy mia również na tym, żeby stronka ładnie, sprawnie i w miare szybko działała. Wiem, ze po części zalezy to od prędkości łącza klienta, ale pewnie również od serwera na którym sklep zostanie postawiony?? Chciałabym kupując taki sklep http://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ na wlasność. (nie chcę płacic comiesięcznego abonamentu). Wolę opłatę jednorazową. Tylko czy ona będzie całkowicie jednorazowa? Czy kupując sklep internetowy za domenę i hosting płacę tylko raz, czy muszę tych opłat dokonywac co rok? Na sklep chcę przeznaczyc 2000 - 3000 zł. Czy to wystarczy?
Bardzo proszę o jakies sensowane porady osób doświadczonych :-)

23-10-2014 23:15:07

VW REKLAMA
Google AdSense

#2 24-10-2014 12:53:11

lemis
Specjalista
Od: CW
Silnik/Moc: 1,6 (102km)

Re: Czy opłaca sie kupić gotowy sklep internetowy?

IKZE napisał:

Witam,
Chcę założyć sklep internetowy, ale nie wiem jaką firmę spośród wielu powinnam wybrac. Czy moglibyście polecic mi cos sprawdzonego, pewnego? Jestem osobą począkującą jeśli chodzi o e-handel, wiec cieżko mi cos wybrac. W swojej ofercie będę mięc przeróżne meble. Zależy mi na integracji sklepu z serwisem aukcyjnym oraz z porównywarkami cen, Integracji z hurtowniami nie potrzebuje, poniewaz mam juz swoich dostawców. Na tworzeniu grafiki tez się niestety nie znam, wiec fajnie byłoby gdyby firma w której zakupie oprogramowanie sklepu mogłaby tez zaoferowac mi jakas ładną, przyjazna dla klientów i funkcjonalną szatę graficzną. Na początku towarów w sklepie nie bedzie bardzo duzo, wiec mysle że opcja do 1000 produktów na początek by mi wysarczyła. Zależy mia również na tym, żeby stronka ładnie, sprawnie i w miare szybko działała. Wiem, ze po części zalezy to od prędkości łącza klienta, ale pewnie również od serwera na którym sklep zostanie postawiony?? Chciałabym kupując taki sklep http://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ na wlasność. (nie chcę płacic comiesięcznego abonamentu). Wolę opłatę jednorazową. Tylko czy ona będzie całkowicie jednorazowa? Czy kupując sklep internetowy za domenę i hosting płacę tylko raz, czy muszę tych opłat dokonywac co rok? Na sklep chcę przeznaczyc 2000 - 3000 zł. Czy to wystarczy?

proponuje post zostawic a skasowac link do reklamy

#3 24-10-2014 12:54:25

lemis
Specjalista
Od: CW
Silnik/Moc: 1,6 (102km)

lemis napisał:

IKZE napisał:

Witam,

proponuje post zostawic a skasowac link do reklamy,

#4 06-11-2014 17:51:08

golnenko
Szeregowy
Od: Polska - Warszawa
Serwis

Jak zaczyna się w e-handlu - to na początek dobrze poszukać kogoś kto ci w tym pomoze lub zacząć przez allegro - sam sklep to nie wszystko

Mój Golfik smile

#5 06-12-2014 18:05:11

Pepitto
Szeregowy

Jeśli chodzi o meble to nastaw się tez na to, że będziesz miał dużą konkurencję, więc strona to nie będzie jedyny koszt. Nie wiem co Ci poradzić, bo sam się na tym niezupełnie znam, ale nie 'wpakowywałbym' wszystkich pieniążków w stronkę. Pomyśl tez i o tym, że nie każdy ma internet czy nawet komputer... Generalnie ja najpierw zainwestowałem w prostą stronę - wizytówkę, później w tego rodzaju reklamę
http://fabrykareklamy.pro/wp-content/uploads/2014/05/100_2411-400x277.jpg
a dopiero na końcu zajmę sie sklepem www. To jeszcze przede mną.

#6 08-12-2014 09:43:21

arellak
Jeszcze się nie znamy
Od: Wrocław
Serwis

W każdej branży jest konkurencja - na początku napewno trzeba nastawić się na niewielki zysk, aby zdobyć renomę.

#7 13-01-2015 12:32:27

Eukaliptus
Szeregowy

Możesz spróbować działać również na portalach społecznościowych. Teraz to jest taka siła Intenretu. Stworzyć profil na facebooku i takie tam smile

#8 24-02-2015 14:22:45

twojtyp
Jeszcze się nie znamy
Od: hazardowe gry
Serwis

Jeśli chodzi o meble to chyba najwięcej osób zagląda na allegro czy olx. Tam się dzieje najwięcej i łatwo znaleźć klienta. Własny sklep to już większy wydatek, poza tym wiąże się z szeregiem dodatkowych działań by zareklamować go.

Stopka forum

Katalog Stron www statystyka Katalog stron