Ogłoszenie

Polerowanie,ceramika

Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

§
1. Przed napisaniem nowego tematu należy skorzystać z funkcji "Szukaj". Być może Twój problem jest już rozwiązany.
§
2. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.
§
3. Nagminne pisanie postów bez konkretnej treści oraz pisanie dwóch postów pod rząd może zostać uznane za SPAM. Jeśli Twój post jest ostatnim w wątku, a chcesz coś jeszcze dodać - nie pisz kolejnego postu, a edytuj poprzedni.
§
4. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.
§
5. Forum jest o tematyce motoryzacyjnej! Sprawy prywatne załatwiamy na PW lub w innej formie komunikacji bezpośredniej.
§
6. Zabrania się zamieszczania na forum linków do materiałów o treści pornograficznej lub propagujących jawnie jakąkolwiek przemoc.
§
7. Każdy z Nas jest częścią forum, więc starajmy się aby forum było czytelne, nie było tu bałaganu oraz zachęcało innych do zarejestrowania się u Nas.
§
8.Decyzje Administratorów i Moderatorów są ostateczne i nie ma od nich odwołania. Jedynie w szczególnych przypadkach możemy rozpatrzyć wniesiony sprzeciw.
§
9.Wszelkie pisemne wypowiedzi, które zawierają rażące błędy ortograficzne lub zostały przedstawione w formie niechlujnej, niedokładnej, szczątkowej, lub zostały przedstawione w nieodpowiednim miejscu, muszą zostać poprawione w przeciągu 24h. W przypadku niezastosowania się do powyższego wymogu możliwe jest usunięcie niepoprawionej informacji.
§
10. Zakazuje się posiadania więcej niż jednego konta oraz rejestracji w celu osiągania własnych korzyści niezwiązanych z tematyką forum

Stopka forum

Katalog Stron www statystyka Katalog stron


Powered by PunBB//Modifed by GOLFV.PL