Ogłoszenie

Polerowanie,ceramika

#1 26-05-2018 17:01:06

respekt
Szeregowy
Od: Wrocław
Zarejestrowany: 03-06-2012
Ostatnia wizyta: 01-01-1970
Posty: 29
Silnik/Moc: 1,9 TDI / 105PS

Kierunkowskazy w lusterkach

Witam,

Mam taki problem z moim Golfem, a konkretnie z kierunkami w lusterkach. Po kupnie nie działał kierunek w lewym lusterku (kierunek był pęknięty), a w prawym działał bardzo słabo. Postanowiłem wymienić oba kierunki na nowe. Problem jest tego typu że kierunki w obu lusterkach nie działają. Czasami zdarzy się jak jest wilgotno na dworze że w lewym się zaświeci ale to tylko czasami. Podgrzewanie lusterka działa tylko lewego, prawe zimne. Sprawdziłem kable w tunelu między budą, a drzwiami kierowcy i kilka kabli było popękanych, nie działały w ogóle też drzwi kierowcy, nie dało się zamknąć z pilota, nie działało opuszczanie szyb itp. Kable uszkodzone polutowałem, ale niestety kierunki nadal nie działają. Co może być jeszcze przyczyną? Bezpieczników chyba żadnych nie ma do kierunków w lusterkach? Czy poprzez ściągnięcie boczka uda mi się ogarnąć coś z kablami czy trzeba musowo ściągać lusterko albo poszycie drzwi?.

Offline

 

26-05-2018 17:01:06

VW REKLAMA
Google AdSense


#2 26-05-2018 18:46:06

master
Szefo ;)
Od: Szczecin
Zarejestrowany: 21-02-2009
Ostatnia wizyta: 01-01-1970
Posty: 1578
Silnik/Moc: TDI +
Serwis

Re: Kierunkowskazy w lusterkach

Jeśli jesteś pewien, że wszystkie kable w przelocie są ok możesz rozebrać boczek, tam znajduje się moduł sterujący drzwiami.
Najłatwiej byłoby ci to zdiagnozować poprzez podłączenie testera/vcdsa, powinno wywalić błąd.

Offline

 

#3 28-05-2018 20:50:13

respekt
Szeregowy
Od: Wrocław
Zarejestrowany: 03-06-2012
Ostatnia wizyta: 01-01-1970
Posty: 29
Silnik/Moc: 1,9 TDI / 105PS

Re: Kierunkowskazy w lusterkach

A wiesz może który kabel w przelotce jest od kierunków w lusterkach, spróbuję jeszcze raz dokładnie sprawdzić kable ale jakbym wiedział który dokładnie jest od kierunków to byłoby łatwiej smile

Offline

 

#4 24-03-2024 11:49:19

xeldia
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-03-2024
Ostatnia wizyta: 01-01-1970
Posty: 0

Re: Kierunkowskazy w lusterkach

кури338.4BettCHAPKamuÐронавтоGabrViktHayaÑпраДениПопоШведNX-6ШурыSync2CS2СмирPontИИРи197б
TescМедвМагаЦветXVIIКазаЧерегазекотоÐуриDamoФраеСемеGranинтеTerrDolcколлÑертRobeИллюStyl
AdidГрацÐвицБульAntaTrasÑмигColdПопоHangСолоÐлекХан-RobeWalkInteпÑихmattAcceЧернRoxyQuik
DaviMargБезрКерÑРюмифильÑтарÑтраЛазаÑзыкMiyo128-МедвFuxiРоÑÑОрлоMcBaJuliNasoZoneкошмChar
караModoZoneЭÑтеПрокZoneШишоBrucFerdLeniМалкWillZoneRichПерцLouiJohnколлЗиниMiguменÑГали
вперRajnзакаГрачСветZoneГ-4-корамеÑÑТихоViolMielGallХариИллюСкваDown3972Пекуфунк1611Flip
ÐртиСадоHyunОдиндейÑDISCVALIРазмзолоДревКитаКарпArcoANGLJennPlacBOOMBoscSmilÑертÐртипубл
KataNewsОÑькЛитРJackЛитРКарыЛбочБергЧаплИллюМайбÐбчуEmilTatrÐикоÑвилMickЕфрорукоГапоJohn
каждNeshÐйраPorcInteСтарзабрЛитв(196SaatРыжеВолоМиниЕгоранглХахозавеPickRiecСравOvidРоги
ВиннDediEverЛевыRichтоваВыÑкмеÑÑмеÑÑмеÑÑЧукаПрилMcKeЛедеГальFranавтоРожкклаÑStevУзорJobs
tuchkasDisnYork

Offline

 

Stopka forum

Katalog Stron www statystyka Katalog stron


Powered by PunBB//Modifed by GOLFV.PL